Schoolhockeytoernooi donderdag 25 oktober (herfstvakantie)

Beste ouders en kinderen van de groepen 5 t/m 8,

Volgende week donderdag (25 oktober) vindt het jaarlijkse Rabo Schoolhockeytoernooi plaats.

Het toernooi is voor de groepen 5 t/m 8, er is een aparte competitie voor meisjes en jongens (in de jongens competitie zijn er ook gemengde teams).

De groepen 5-6 spelen de wedstrijden bij MHC Amstelveen (Startbaan 9)

De groepen 7-8 spelen bij HV Myra (Sportlaan 35).

Via deze link vindt u het schema voor het toernooi met onder deze link een paar tips m.b.t. het gebruik van de zoekfuncties:

https://www.tournify.nl/live/raboschoolhockeytoernooi

Een paar tips:

-Alle wedstrijden staan in het schema, maar op deze manier vindt u de wedstrijden van de verschillende teams misschien makkelijker:

klik op standen
Klik op de treklijst die rechts boven groepsfase staat
klik op de gewenste leeftijdsgroep (of jongens/meisjes), u ziet dan de poule-indeling en de benaming van uw schoolteams (J78 speelt in Poule B bij Myra, J5 speelt in poule B bij MHC)
klik onder de poule op speelschema, nu verschijnen alle wedstrijden van de betreffende poule
als u rechts naast de groepsfase op finales klikt, ziet u het speelschema van de finalewedstrijden
-Wilt u alleen de wedstrijden van een bepaald team zien, vul dan onder ‘schema’ bij de zoekfunctie de juiste naam in en dan komen alle wedstrijden van dit team.
-Scheidsrechters kunnen onder het kopje ‘scheidsrechter’ op de afkorting van de teamnaam (waar ze bij horen) klikken en dan zien ze de wedstrijden die ze moeten fluiten.
-Bij de benaming van de teams komt eerst de naam van de school (Triangel), gevolgd door J78 of J5

In de link hieronder staat het informatieboekje:

Download (DOCX, 1.88MB)

Teams:

 

Naam School Naam deelnemer groep plus a/b J/M Naam hulpouder Evt. opmerkingen
De Triangel 1 1 Sofia Toorenburg 8B m Rob Toorenburg Rob coach
2 Chiara Inden 8D m Cok Inden Cok coach
Groep 7/8 3 Thomas Dop 8D j
Jongens/meisjes 4 Lola van Gorkum 7A m Kiki van Gorkum coach Edwin (vader) scheidsrechter
Gemengd 5 Bodine Kruijs 7A m
6 Justine Esuinasi 7A m
7 Mitchell Steijger 7B j
8 Tijmen Noteboom 7B j
9 Lily-Roos Weers 7C m Thijs Weers coach en scheidsrechter
Naam School Naam deelnemer groep plus a/b J/M Naam hulpouder Evt. opmerkingen
De Triangel 1 1 Stijn van Hoof 5A j
Groep 5/6 2 Gilles Radstake 5A j
Jongens/meisjes 3 Ilias Koop 5A j
Gemengd 4 Isabeau Eelhart 5A m Gabrielle Gabrielle coach
5 Ella Stoer 5A m
6 Quirine Pel 5A m
7 Stefanie Kinkel 5B m Maurice Kinkel Maurice coach
8 Reinout Dop 5C j Sophia v.d. Helm Sophia coach

·       De teams van groepen 5 t/m 8 bestaan uit 6-9 kinderen.

·       Wij hebben twee gemengde teams en zij spelen mee met de jongens.

Veel plezier!

Ellen Wijga.

Zaalvoetbal

Beste leerlingen en ouders van de groepen 7 en 8.

Wij nemen deel met zes teams.

De tassen zijn dinsdagmorgen 9 oktober door hulpouders gevuld en worden ‘s middags meegegeven voor de coach.

In onderstaande link staan de teamindelingen:

Download (DOC, 82KB)

En hieronder in de link staan alle poule-indelingen en wedstrijdschema’s:

Let op, er zijn wedstrijden verwijderd t.o.v. de eerste versie (3 oktober) onderstaande versie is van zaterdag 6 oktober.

2018 Boekje-1e-helft-zaalvoetbal 2

Veel plezier,

Ellen Wijga.

 

 

 

 

 

Schooljaar 2018-2019

Het is nu zomervakantie.

Zodra er nieuws is over gym en sportzaken kunt u hier altijd de laatste berichten lezen.

Team De Triangel