Personeel de Triangel

Groepsverdeling 2018-2019

Groepen 1-2
1-2a Marjon Castelijn (ma-di) / Mandy Roof (wo-do-vrij)
1-2b Monique Jongerius (ma-di) / Jet Tap (wo-do-vrij)
1-2c Susanne Kragtwijk (ma-di-wo-do-vrij)
1-2d Marieke Inpijn (ma-di-wo-do-vrij)
1-2e Nicolette van der Maesen (wo-do-vrij) /Miranda Roest (ma-di-wo-vrij)
1-2f Carol Vismans (ma-di-wo-vrij) / Astrid Geerts (do
1-2g Eva Hemelaar (di-wo-do-vrij) / Silvia Bezuijen (ma)
1-2h Monique Vonk (ma-di-wo-do-vrij)

Groepen 3
3a Teske de Groot (ma-di-wo-do-vrij)
3b Lia van Santen (ma-di-wo-do-vrij)
3c Tamara van Oostwaard (ma-wo-do) / Pris Kastawi (di-do-vrij)

Groepen 4
4a Sandra Wegbrands (ma-di-wo) / Mirjam Stokman (do-vrij)
4b Astrid Breuker (ma-di) /Daphne Kok-Sey-Tjong (wo-do-vrij)
4c Joan Chin (ma-di-wo-do) / Jacqueline Dinkgreve (vrij)
4d Hendrina van Blaaderen (ma-di-wo) / Eveline Willems (do-vrij)

Groepen 5
5a Mariëtte Mansvelder (ma-di-wo) / Marja Cligge (wo-do-vrij)
5b Kim van der Vliet (ma-di-wo-do) / Astrid Geerts (vrij)
5c Marian Meijer (ma-di-wo-vrij) Lianne van Splunter (do-vrij)
5d Marchel Hendriks (ma-di) / Kim Vonk (wo-do-vrij)

Groepen 6
6a Rosan Verbeek (ma-di-wo-do-vrij)
6b Monique Engelmoer (ma-di-do-vrij) / Marjon Schoonenbeek (wo)
6c Silvana van Bemmelen (ma-di) Koen Tuinte (wo-do-vrij)
6d Mirjam van der Heyden (di-wo) Ilse Deurloo (ma-do-vrij)

Groepen 7
7a Julie Provost (ma-di-wo-do-vrij)
7b Arno Roest (ma-di-wo-do-vrij)
7c JFemke Keers (ma-di-wo-do-vrij)

Groepen 8
8a Christel van Dijk-Otto (ma-di-wo) / Simone Gorter (do-vrij)
8b Evelien Hermanns (ma-di-wo-do-vrij)
8c Suzanne Ruisch (ma-di) / Sandy Jansen (wo-do-vrij)
8d Marja Cligge (ma)/ Maud Bakkum (di-wo-do-vrij)

  • Doris Wagemaker-Dieteren is zwanger en gaat drie weken na de start van het nieuwe schooljaar met zwangerschapsverlof tot eind januari 2019;
  • Merel Kramer is zwanger en komt begin januari 2019 weer terug.
  • De volgende leerkrachten zullen volgend jaar het hele jaar een (LIO)-stagiaire begeleiden:
    • Marian Meijer en Theo Bestman begeleiden Lianne van Splunter op donderdag en vrijdag. Vanaf januari 2019 start Lianne haar Lio-stage;
    • Koen Tuinte begeleidt Silvana van Bemmelen op maandag en dinsdag. Silvana start meteen met haar Lio-stage.

Een Lio stagiaire draait zelfstandig de groep. De leerkracht begeleidt de student, maar is niet altijd aanwezig in de groep.

Zorgteam:
Interne begeleiding:
Groep 1 t/m 3: Caroline Stalenhoef
Groep 4 t/m 5: Carin Bremer-Koehler
Groep 6 t/m 8: Femke Pijnenborg

Overige:

Remedial Teaching:
Groepen 3 t/m 5: Carin Bremer-Koehler
Groepen 6 t/m 8: Suzanne Ruisch

A different day/ meer en hoogbegaafde leerlingen:
Koen Tuinte en Marjon Schoonenbeek

Vakleerkracht katechese en filosofie:  Hans Fonck
Vakleerkracht gymnastiek (gr 3-8):  Ellen Wijga enTiny van Egmond

ICT coördinator: Marchel Hendriks (woe)
Administratief medewerkster:  Belinda Klein (ma,di,do,vr)
Schoolassistenten en coördinatoren TSO:  Nancy Wiegmink & Gea Smit
Algemeen medewerker:  Mylaine van Meeteren-Monte

Onderwijsondersteuners:
Leerteam 1 t/m 3: vacatue
Leerteam 4 t/m 5: vacature
Leerteam 6 t/m 8: Micha Kramer

Directie:
Algehele leiding: Guus van Weezenbeek (di, wo, do, vr)
Leerteam 1 t/m 3: Silvia Bezuijen (di, do)
Leerteam 4 t/m 5: Theo Bestman (ma, di, wo (om de week), do, vr)
Leerteam 6 t/m 8: Angelique le Fèvre (ma, di, wo, do)

Verdeling lokalen:
Dependance Jane Addamslaan: groepen 6 en 8
Hoofdgebouw:
Begane grond: groepen 1-2 en groepen 4a en 4b (oost)
Bovenverdieping: groepen 3 en 7 (west) en 4c, 4d en 5 (oost)